OPINIE NASZYCH KLIENTÓW


         Witam,
Chciałam pięknie podziękować za państwa usługi podczas mojego pobytu w Polsce, pracować z pana kierowcami było przyjemnością, Jeszcze raz bardzo dziękuje i pozdrawiam serdecznie
Pani Maria - 07.06.2012

         Witam Panie Andrzeju,
W imieniu własnym i uczestników biorących udział w wycieczce, pragnę gorąco podziękować pańskiej firmie , za wspaniałą obsługę . Jeszcze raz dziękuję i gratuluje sukcesu w prowadzeniu firmy i doborze kierowców. Do usłyszenia za rok!
Pani Agnieszka - 29.02.2012

         Witam serdecznie,
Panie Andrzeju, bardzo, ale to bardzo dziękujemy! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwem a Pan Janusz okazał się profesjonalistą w pełni tego słowa znaczenia. Jeżeli jeszcze w przyszłości będziemy potrzebowali tego rodzaju usług może Pan być pewien, że skontaktujemy się z Panem. Jeszcze raz dziękuję, życzę wszystkiego dobrego.
Pani Urszula - 13.02.2012

         Dzień dobry,
W imieniu wszystkich uczestników wyjazdu chciałabym bardzo podziękować Panu za bezpieczną i bardzo miłą podróż. Pan Kierowca służył nam ogromną pomocą podczas całego wyjazdu i miał bezbłędnie przemyślane trasy do wszystkich docelowych miejsc. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!
Pani Beata - 12.12.2011

         Witam,
Chciałam bardzo podziekować, wszystko bylo super!
Pani Ania - 07.12.2011

         Witam serdecznie,
Bardzo dziękujemy za możliwość skorzystania z usług Pana firmy a jak wtrasę to tylko z Panem Jankiem, choćby na koniec świata!
Pani Kasia - 11.10.2011

         Dzień dobry,
Chciałabym, gdzieś na Państwa stronie wyrazić opinię o Firmie, ponieważ naprawdę jesteśmy baaaardzo zadowoleni a Pan Tomek to osoba bardzo miła i świetny kierowca, czy mógłby Pan dać mi wskazówki jak to zrobić?
Pani Monika - 01.03.2011


Mini-trans
ul. Okólna 5,
30-669 Kraków
małopolskie
tel. +48 667 780 412
e-mail. minitrans-busy@wp.pl

napisz do nas

Imię i Nazwisko
E-mail
Treść wiadomości
Firma przewozowa MINITRANS istnieje na rynku od ponad 20 lat. Naszą specjalnością jest wynajem busów i przewóz osób w zależności od zapotrzebowania. W ofercie mamy duży wybór pojazdów, jednak umiejętnie dobierzemy środek transportu do Państwa wymagań. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług – poznaj naszą firmę – odwiedź Kraków – zdecyduj się na współpracę. Zadzwoń - 667-780-412 bądź napisz: minitrans-busy@wp.pl - Zawieziemy Cię w każde miejsce!